Lifestyle

Prezent na święta dla męża, chłopaka, kolegi… Co podarować?

Prezenty na święta

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a to oznacza, że czas zacząć rozglądać się za prezentami dla najbliższych. Najwięcej problemów mamy zazwyczaj z podarunkami dla mężczyzn. Niektórzy z nich twierdzą, że wszystko mają, inni zdają się na gust kobiet. Co więc warto podarować na święta mężowi, chłopakowi, koledze czy tacie?

Jak wybrać prezent dla mężczyzny?

Wybór prezentu z reguły nie jest prosty. Nawet jeśli dobrze się kogoś zna, nie oznacza to, że łatwo jest trafić w jego gust lub potrzeby. Z pomocą przychodzą jednak sklepy internetowe, w których znaleźć można mnóstwo gadżetów i akcesoriów, które sprawdzą się jako upominki. Jeśli nie masz pomysłu co podarować mężowi lub tacie, prezent na święta dla mężczyzny wybierz na fabrykaform.pl. Znajdziesz tam zarówno uniwersalne podarunki, jak i takie, które można dopasować do upodobań drugiej osoby.

Jaki prezent świąteczny dla męża?

Kto zna męża lepiej niż jego własna żona? Chociaż w większości przypadków tak właśnie jest, nie oznacza to, że kobiety nie mają problemów z wybraniem odpowiedniego prezentu, zwłaszcza kiedy tych wspólnych świąt było już kilkadziesiąt. Wciąż sprawdzają się jednak upominki typowo domowe, czyli praktyczne. Wśród nich wymienia się szklanki i kieliszki do alkoholi, karafki, kubki z zaparzaczem, shakery, zestawy do herbaty, lunchboxy czy designerskie otwieracze do butelek. Na święta można też kupić prezenty bardziej uniwersalne jak zegarki męskie, perfumy czy coś z galanterii skórzanej, np. pasek lub eleganckie rękawiczki.

Prezent świąteczny dla chłopaka – co kupić?

W ostatnich latach wśród prezentów świątecznych dla chłopaków dominują sweterki z bożonarodzeniowymi i zimowymi motywami. Są na nich widoczne choinki, bałwanki, bombki, renifery czy prezenty. Są to jednak podarunki typowo na święta. Jeśli jednak chcemy, by prezent posłużył chłopakowi dłużej, wówczas lepiej sięgnąć po coś praktycznego. Może to być kubek termiczny, butelka na wodę, lunchbox, zestaw do wina, shaker lub nowoczesny album na zdjęcia.

Świąteczny prezent dla kolegi – co wybrać?

Świąteczny prezent dla kolegi powinien być bardziej symboliczny. Wszystko zależy jednak od tego, jaki stopień zażyłości łączy nas z daną osobą. W tym przypadku bezpieczne będą prezenty nawiązujące po prostu do świąt. Mogą to być świąteczne kubki, czapki, szaliki, rękawiczki, koszulki czy piżamy.

Co kupić na święta tacie lub dziadkowi?

Dojrzałe i starsze osoby zazwyczaj doceniają praktyczne lub sentymentalne prezenty. Wartość materialna ma tu mniejsze znaczenie. Z takich użytecznych upominków warto kupić eleganckie kubki, zestawy do alkoholi, karafki, pojemniki na herbatę, zaparzaczki, kawiarki, gazetniki czy pudełka na krawaty. Słusznym wyborem będą również portfele, długopisy znanych marek, paski do spodni, spinki do koszul, rękawiczki skórzane czy wizytowniki. Niektórzy ojcowie i dziadkowie mogą ucieszyć się również z prezentów, które wywołają u nich pozytywne wspomnienia, są to np. ramki na zdjęcia czy albumy.

Udostępnij:

Odpowiedz

Your email address will not be published. Required fields are marked *